Akcesoria

Akcesoria

Filtruj według

  • 0,1 kg - 33 kg

  • 22,00 zł - 2 499,00 zł

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji
1

Akcesoria i dodatki do okapów

Okap kuchenny, o który dbamy, regularnie czyścimy i pielęgnujemy, posłuży nam przez długie lata. Kluczową sprawą w eksploatacji okapów kuchennych są dodatki, które wspomagają użytkowanie urządzenia jego konserwację i eksploatację. Dodatkowe akcesoria do okapu należy dobierać pod kątem konkretnego modelu, który posiadasz. Swój wybór zawsze możesz skonsultować ze specjalistą marki VDB. W ofercie sklepu vdbpolska.pl znajdziesz szeroki wybór filtrów, paneli, rurek, desek kuchennych i ozdobnych aplikacji.

2

Dodatki eksploatacyjne do okapów

Najpopularniejszym dodatkiem eksploatacyjnym do okapów są jednorazowe filtry węglowe a także elastyczne rury, dzięki którym połączysz okap z instalacją wentylacyjną. Rurki są wykonane z trwałych tworzyw sztucznych o wysokiej elastyczności i trwałości oraz odporności na działania temperatury oraz środków czyszczących.

3

Dodatki wizualne do okapów

W ofercie sklepu internetowego marki VDB znajdziesz szeroki wachlarz paneli ściennych wykonanych z wytrzymałego szkła hartowanego z klejoną grafiką odwołującą się wizualnie do motywu umieszczonego na okapie kuchennym. Dzięki zastosowaniu gładkiej powierzchni, panele są łatwe w pielęgnacji i czyszczeniu, w połączeniu z wydajnym okapem sprawią, że Twoja kuchnia pozostanie czysta, a przygotowywanie posiłków będzie przyjemnością. Dopełnieniem funkcjonalnej kuchni będą deski do krojenia z hartowanego szkła, które wzorem i materiałem pasują do paneli ściennych, a motywy graficzne również odwołują się do motywów na okapie. Ten rodzaj szkła jest bezpieczny dla zdrowia, trwały i wyjątkowo odporny na rysowanie. Okapy kuchenne można aranżować poprzez dodanie do nich odpowiednich akcesoriów, dzięki czemu samo urządzenie będzie pełniło dodatkową funkcję ozdobną. Dla fanów kuchni rustykalnych, w klasycznym wydaniu retro przygotowaliśmy ofertę dekoracyjnych aplikacji termoutwardzalnych, które ozdobią kuchnie w stylu angielskim, kolonialnym i prowansalskim. Wiele z akcesoriów dostępnych w sklepie vdbpolska.pl jest bardzo uniwersalnych i pasują zarówno do okapów kominowych, podszafkowych czy wyspowych.