Okap kuchenny kominowy MAH Glass Gold H2H w kolorze złotym

2 999,00 zł

Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 h
Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 h
Klasa energetyczna:
A
Poziom hałasu [dB]:
69
Wydajność przepływu dynamicznego:
30,1
Natężenie przepływu powietrza [m3/h]:
680
Sterowanie:
Dotykowe (elektroniczne)
Zakres prędkości:
4
Oświetlenie:
LED - płynna regulacja barwy światła

Złoty znaczy luksus

Lakierowana na złoto stal i ponadczasowa forma cylindra ze szklaną taflą panelu sterującego. W tym okapie połączyliśmy nowoczesny design z praktycznymi funkcjami. Urządzenie wyposażyliśmy w nowatorski system automatycznego bezprzewodowego sterowania okapem z poziomu płyty indukcyjnej. Okap cechuje się cichą turbiną najwyższej klasy, a także oszczędnym oświetleniem LED z płynną regulacją barwy światła.

Darmowa dostawa 

w 42 godziny Darmowa dostawa w 42 godziny
Darmowa wymiana 

Nawet do 30 dni Darmowa wymiana Nawet do 30 dni
Gwarancja producenta 

24 miesiące Gwarancja producenta 24 miesiące
Polska jakość 

Rodzinna firma Polska jakość Rodzinna firma

Okap kominowy MAH Glass Gold to nowoczesne urządzenie w kształcie cylindra wykonanego z lakierowanej na złoty (transparentny) kolor nierdzewnej stali. Powłoka lakiernicza jest trwała oraz odporna na wysoką temperaturę, korozję, chemię i uszkodzenia mechaniczne. Na froncie urządzenia znalazł się elegancki panel z czarnego hartowanego szkła z funkcją Touch Control, czyli sterowania za pomocą dotyku. To bardzo praktyczne rozwiązanie bowiem gładka powierzchnia szkła jest łatwa w czyszczeniu. MAH Glass posiada nowatorski system connect 2H automatycznego bezprzewodowe sterowania okapem z poziomu płyty indukcyjnej. Obsługa okapu jest bardzo intuicyjna. Dodatkowo urządzenie posiada aż cztery zakresy prędkości i imponującą wydajność na poziomie 680 m3/h, a przy tym jest bardzo cichy (jedynie 69 dB). Okap wyposażony jest w płynną regulację temperatury barwy światła od 2900K do 6300K oraz 3 stopniową regulację natężenia oświetlenia. Taki zakres regulacji umożliwi idealne dopasowanie oświetlenia okapu do oświetlenia kuchennego. Dodatkowym udogodnieniem są oszczędne i wydaje diody Power LED. Dzięki temu gotowanie i przygotowywanie posiłków będzie jeszcze wygodniejsze. Na uwagę zasługują kompaktowe wymiary urządzenia, które sprawią, że okap będzie można łatwo zaaranżować w każdym wnętrzu.

MAH Glass może pracować zarówno jako wyciąg, jak i pochłaniacz. W tym urządzeniu w trybie pochłaniacza możesz użyć filtrów węglowych. Ich wymiana oraz montaż są bardzo łatwe, wykonasz je samodzielnie. Zaś zastosowane w urządzeniu filtry aluminiowe wielokrotnego użytku, są bardzo trwałe i praktyczne, możesz je myć ręcznie lub w zmywarce.

Opis

Klasa energetyczna:
A
Poziom hałasu [dB]:
69
Wydajność przepływu dynamicznego:
30,1
Natężenie przepływu powietrza [m3/h]:
680
Sterowanie:
Dotykowe (elektroniczne)
Zakres prędkości:
4
Oświetlenie:
LED - płynna regulacja barwy światła

Filtry

Filtr przeciwtłuszczowy:
aluminiowy
Filtr węglowy:
opcjonalnie 1 szt. FK228x202

Wymiary

Głębokość:
50 cm
Szerokość:
39 cm
Wysokość maksymalna:
81,7 cm
Wysokość minimalna:
81,7 cm
Średnica wylotu:
15 cm
chat Komentarze (0)
Opinie
(0)

Rekomendowane akcesoria