Okap kuchenny kominowy Welar 90 Automatik White w kolorze białym

1 949,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 h
Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 h
Klasa energetyczna:
B
Poziom hałasu [dB]:
65
Wydajność przepływu dynamicznego:
23,1
Natężenie przepływu powietrza [m3/h]:
562
Sterowanie:
Dotykowe (elektroniczne) + pilot
Zakres prędkości:
4
Oświetlenie:
LED

Inteligentne rozwiązanie

Automatyczne otwieranie frontu i ponadczasowy design, który zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta to cechy rozpoznawcze modelu Welar 90 Automatik White. Okap posiada dwa systemy sterowania - poprzez panel dotykowy lub na odległość za pomocą pilota, cichą turbinę, a także oszczędne oświetlenie LED. Może pracować zarówno jako wyciąg i pochłaniacz.

Darmowa dostawa 

w 42 godziny Darmowa dostawa w 42 godziny
Darmowa wymiana 

Nawet do 30 dni Darmowa wymiana Nawet do 30 dni
Gwarancja producenta 

24 miesiące Gwarancja producenta 24 miesiące
Polska jakość 

Rodzinna firma Polska jakość Rodzinna firma

Kominowy okap kuchenny Welar 90 Automatik White w kolorze białym to jedno z naszych najpopularniejszych urządzeń z automatycznym systemem otwierania frontu. Model przyścienny o skośnej budowie wykonaliśmy ze stali lakierowanej na biało, odpornej na korozję i chemię oraz hartowanego szkła w lustrzanym połysku i giętym kształcie o szerokości 90 cm. Szkło wykończyliśmy na krawędziach w zaoblonym kształcie. Urządzenie posiada system automatycznego otwierania górnej części okapu po jego uruchomieniu, dzięki czemu jeszcze bardziej efektywnie pochłania opary i zapachy. Po zakończonej pracy urządzenie samoczynnie zamyka się i przechodzi w tryb czuwania, jednocześnie ukrywając filtry. Mimo kompaktowych wymiarów, teraz możesz cieszyć się cichą pracą, przy zachowaniu wysokiej wydajności pochłaniania aż do 562 m3/h, to dzięki temu, że wyposażyliśmy ten model w nowoczesną turbinę.

Okap Welar 90 Automatik White wyposażyliśmy w dwa systemy sterowania: dotykowy i zdalny za pomocą pilota. Dzięki sensorom i dotykowemu panelowi możesz zwiększać albo zmniejszać moc turbiny, a także włączać oświetlenie LED oraz funkcję timera, który wyłączy urządzenie po odpowiednim czasie. Korzystając z pilota możesz sterować pracą okapu na odległość, co jest szczególnie ważne kiedy gotujesz i chcesz uniknąć pobrudzenia urządzenia. Pilot posiada dokładnie te same funkcje, które znajdują się w dotykowym panelu. Niewątpliwym atutem są diody LED, znakomicie oświetlające blat kuchenny i otoczenie kuchni, w którym przygotowujesz posiłki. Dodatkowo są wyjątkowo oszczędne i ekonomiczne, zużywają minimalną ilość energii i cechują się wysoką żywotnością, nawet do kilku razy dłuższą, niż tradycyjne żarówki.

Cenimy praktyczne rozwiązania dlatego Welar 90 Automatik White może pracować zarówno jako wyciąg, jak i pochłaniacz. W tym urządzeniu w trybie pochłaniacza możesz zastosować kasetonowe filtry węglowe. Ich wymiana oraz montaż są bardzo łatwe, wykonasz je samodzielnie. Przewidziane w urządzeniu filtry aluminiowe wielokrotnego użytku, są bardzo trwałe i praktyczne, możesz je myć ręcznie lub w zmywarce. Sprawdź też bliźniaczy model okapu w kolorze białym o szerokości 60 cm oraz okapy 90 cm w kolorach białym i czarnym.

Opis

Klasa energetyczna:
B
Poziom hałasu [dB]:
65
Wydajność przepływu dynamicznego:
23,1
Natężenie przepływu powietrza [m3/h]:
562
Sterowanie:
Dotykowe (elektroniczne) + pilot
Zakres prędkości:
4
Oświetlenie:
LED

Filtry

Filtr przeciwtłuszczowy:
aluminiowy
Filtr węglowy:
opcjonalnie 1 szt. FK240x220

Wymiary

Głębokość:
42,7 cm
Szerokość:
90 cm
Wysokość maksymalna:
105 cm
Wysokość minimalna:
85,5 cm
Średnica wylotu:
15 cm
chat Komentarze (0)
Opinie
(0)

Rekomendowane akcesoria