Okap kuchenny kominowy Tube P Glass Gold

3 699,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 h
Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 h
Klasa energetyczna:
B
Poziom hałasu [dB]:
68
Wydajność przepływu dynamicznego:
24,5
Natężenie przepływu powietrza [m3/h]:
725
Sterowanie:
Dotykowe (elektroniczne)
Zakres prędkości:
4
Oświetlenie:
LED - 3 stopnie regulacji natężenia

Gold znaczy pełen klasy

Lakierowana na złoto stal i ponadczasowa forma cylindra ze szklaną taflą panelu sterującego. W tym okapie połączyliśmy nowoczesny design z praktycznymi funkcjami. Urządzenie posiada oszczędne oświetlenie LED, wysoką klasę energetyczna, sensorowe sterowanie, funkcję turbo oraz cztery zakresy prędkości działania.

Darmowa dostawa 

w 42 godziny Darmowa dostawa w 42 godziny
Darmowa wymiana 

Nawet do 30 dni Darmowa wymiana Nawet do 30 dni
Gwarancja producenta 

24 miesiące Gwarancja producenta 24 miesiące
Polska jakość 

Rodzinna firma Polska jakość Rodzinna firma

Okap kominowy Tube P Glass Gold to nowoczesne urządzenie w kształcie cylindra wykonanego z lakierowanej na złoty (matowy) kolor nierdzewnej stali. Powłoka lakiernicza jest trwała oraz odporna na wysoką temperaturę, korozję, chemię i uszkodzenia mechaniczne. Na froncie urządzenia znalazł się elegancki panel z czarnego hartowanego szkła z funkcją Touch Control, czyli sterowania za pomocą dotyku. To bardzo praktyczne rozwiązanie bowiem gładka powierzchnia szkła jest łatwa w czyszczeniu. Tube P Glass Gold posiada aż cztery zakresy prędkości i znakomitą wydajność na poziomie 725 m3/h, a przy tym jest bardzo cichy. Dodatkowym udogodnieniem jest funkcja turbo, która polega na stopniowej redukcji biegów z czwartego do drugiego w odstępach 3-minutowych. Okap wyposażyliśmy w oszczędne i wydaje diody Power LED, które emitują ciepłe światło, przypominające naturalne, przyjazne dla wzroku oświetlenie. Dzięki temu gotowanie i przygotowywanie posiłków będzie jeszcze wygodniejsze. Na uwagę zasługują kompaktowe wymiary urządzenia, w szczególności szerokość 39 cm i głębokości 50 cm, które sprawią, że okap sprawdzi się nawet w mniejszych kuchniach, w których liczy się każdy centymetr powierzchni przechowywania.

Okap Tube P Glass Gold jest przystosowany do pracy w dwóch trybach, jako wyciąg i pochłaniacz. W trybie pochłaniacza stosowane są kasetonowe filtry węglowe, które bez problemu zamontujesz do wybudowanego filtra aluminiowego. Sam filtr aluminiowy wielokrotnego użytku, w który wyposażyliśmy to urządzenie możesz myć pod bieżącą wodą lub w zmywarce.

Opis

Klasa energetyczna:
B
Poziom hałasu [dB]:
68
Wydajność przepływu dynamicznego:
24,5
Natężenie przepływu powietrza [m3/h]:
725
Sterowanie:
Dotykowe (elektroniczne)
Zakres prędkości:
4
Oświetlenie:
LED - 3 stopnie regulacji natężenia

Filtry

Filtr przeciwtłuszczowy:
aluminiowy
Filtr węglowy:
opcjonalnie 1 szt. FK228x202

Wymiary

Głębokość:
50 cm
Szerokość:
39 cm
Wysokość maksymalna:
81,7 cm
Wysokość minimalna:
78 cm
Średnica wylotu:
15 cm
chat Komentarze (0)
Opinie
(0)

Rekomendowane akcesoria