Okap kuchenny Flat Gest 60 White w kolorze białym

1 399,00 zł

Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 h
Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 h
Klasa energetyczna:
A
Poziom hałasu [dB]:
70
Wydajność przepływu dynamicznego:
30,2
Natężenie przepływu powietrza [m3/h]:
642
Sterowanie:
Gestem + pilot
Zakres prędkości:
4
Oświetlenie:
LED

Inteligentne sterowanie gestem

Innowacje i najnowsze zdobyczne technologii, tak w skrócie można podsumować nasz okap Flat Gest. Podszafkowe urządzenie do zabudowy wyposażyliśmy w nowatorski system sterowania ruchem dłoni bez dotykania okapu. Cicha turbina najwyższej klasy, a także oszczędne oświetlenie LED to kolejne atuty tego modelu. Może pracować zarówno jako wyciąg, jak i pochłaniacz.

Darmowa dostawa 

w 42 godziny Darmowa dostawa w 42 godziny
Darmowa wymiana 

Nawet do 30 dni Darmowa wymiana Nawet do 30 dni
Gwarancja producenta 

24 miesiące Gwarancja producenta 24 miesiące
Polska jakość 

Rodzinna firma Polska jakość Rodzinna firma

Projektując podszafkowy wkład okapowy do zabudowy Flat Gest 60 White, postawiliśmy na najnowsze technologie, przyjazną obsługę oraz wygodę i bezpieczeństwo. Urządzenie wykonaliśmy z materiałów pierwszej klasy – stali szlachetnej i hartowanego szkła.

Doskonale wiemy, że w kuchni liczy się nie tylko świeże powietrze, ale też czystość i komfort pracy. Dlatego teraz, aby obsługiwać okap nie musisz go nawet dotykać. Flat Gest 60 posiada nowatorski system bezdotykowego sterowania ruchem rąk GControl. Obsługa okapu jest bardzo intuicyjna - wystarczy zbliżyć dłoń. Włączanie okapu odbywa się poprzez przeciągnięcie poziomo dłoni od strony lewej do prawej. Tak samo zmienia się tryb prędkości na wyższy. Urządzenie posiada aż 4 prędkości pracy. Bieg 1: dioda świeci w kolorze zielonym. Bieg 2: dioda świeci w kolorze niebieskim. Bieg 3: dioda świeci w kolorze różowym Bieg 4: dioda świeci w kolorze czerwonym. Wyłączanie okapu lub zmiana trybu prędkości na niższy, odbywa się przez przeciągnięcie dłoni od strony prawej do lewej. W celu włączenia lub wyłączenia oświetlenia, należy przytrzymać dłoń przez około 2 sekundy.

Koniec z szukaniem pilota albo panelu sterowania, to szczególnie istotne bowiem ten model montujesz w szafce, przy czym po zabudowie będzie bardzo dyskretny, niemal niewidoczny. Flat Gest 60 jest bardzo łatwy w montażu i sprawdzi się praktycznie w każdym rodzaju szafki kuchennej. Okap posiada bardzo cichą turbinę, oszczędne i wydajne oświetlenie LED oraz bardzo wysoką klasę energetyczną A. Flat Gest 60 White może pracować zarówno jako wyciąg, jak i pochłaniacz. W tym urządzeniu w trybie pochłaniacza możesz zastosować filtry węglowe. Ich wymiana oraz montaż są bardzo łatwe, wykonasz je samodzielnie. Przewidziane w urządzeniu filtry aluminiowe wielokrotnego użytku, są bardzo trwałe i praktyczne, możesz je myć ręcznie lub w zmywarce.

Opis

Klasa energetyczna:
A
Poziom hałasu [dB]:
70
Wydajność przepływu dynamicznego:
30,2
Natężenie przepływu powietrza [m3/h]:
642
Sterowanie:
Gestem + pilot
Zakres prędkości:
4
Oświetlenie:
LED

Filtry

Filtr przeciwtłuszczowy:
aluminiowy
Filtr węglowy:
opcjonalnie 1 szt. FK485x170

Wymiary

Głębokość:
27,9 cm
Szerokość:
59,7 cm
Wysokość maksymalna:
31,3 cm
Wysokość minimalna:
31,3 cm
Średnica wylotu:
15 cm
chat Komentarze (0)
Opinie
(0)

Rekomendowane akcesoria