Okap kuchenny NOVA BOX Glass 60 Black H2H w kolorze czarnym

1 599,00 zł

Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 h
Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 h
Klasa energetyczna:
A
Poziom hałasu [dB]:
69
Wydajność przepływu dynamicznego:
30
Natężenie przepływu powietrza [m3/h]:
640
Sterowanie:
Dotykowe (elektroniczne)
Zakres prędkości:
4
Oświetlenie:
LED - płynna regulacja barwy światła

Inteligentne sterowanie connect 2H

Innowacje i najnowsze zdobyczne technologii, tak w skrócie można podsumować nasz okap NOVA Box.  Wkład do zabudowy wyposażyliśmy w nowatorski system bezprzewodowego sterowania okapem z poziomu płyty indukcyjnej. Cicha turbina najwyższej klasy, a także oszczędne oświetlenie LED z płynną regulacją barwy światła to kolejne atuty tego modelu. Może pracować zarówno jako wyciąg, jak i pochłaniacz.

Darmowa dostawa 

w 42 godziny Darmowa dostawa w 42 godziny
Darmowa wymiana 

Nawet do 30 dni Darmowa wymiana Nawet do 30 dni
Gwarancja producenta 

24 miesiące Gwarancja producenta 24 miesiące
Polska jakość 

Rodzinna firma Polska jakość Rodzinna firma

Przyjazny w obsłudze, wygodny, nowatorski i bezpieczny - projektując podszafkowy wkład okapowy do zabudowy NOVA BOX Glass 60 Black, postawiliśmy na najnowsze technologie. Urządzenie wykonaliśmy z materiałów pierwszej klasy – stali szlachetnej i hartowanego szkła.

Doskonale wiemy, że w kuchni liczy się nie tylko świeże powietrze, ale też czystość i komfort pracy. Dlatego teraz, aby obsługiwać okap nie musisz go nawet dotykać. NOVA BOX Glass 60 posiada nowatorski system connect 2H automatycznego bezprzewodowe sterowania okapem z poziomu płyty indukcyjnej. Obsługa okapu jest bardzo intuicyjna. Dodatkowo wkład posiada aż cztery zakresy prędkości i imponującą wydajność na poziomie 640 m3/h, a przy tym jest bardzo cichy (jedynie 69 dB). Okap wyposażony jest w płynną regulację temperatury barwy światła od 2900K do 6300K oraz 3 stopniową regulację natężenia oświetlenia. Taki zakres regulacji umożliwi idealne dopasowanie oświetlenia okapu do oświetlenia kuchennego. Dodatkowym udogodnieniem są oszczędne i wydaje diody Power LED, które emitują ciepłe światło, przypominające naturalne, przyjazne dla wzroku oświetlenie. Dzięki temu gotowanie i przygotowywanie posiłków będzie jeszcze wygodniejsze. Na uwagę zasługują kompaktowe wymiary urządzenia, które sprawią, że okap będzie można łatwo zaaranżować w każdym wnętrzu.

NOVA BOX 60 jest bardzo łatwy w montażu i sprawdzi się praktycznie w każdym rodzaju szafki kuchennej. Okap posiada bardzo cichą turbinę, oszczędne i wydajne oświetlenie LED oraz bardzo wysoką klasę energetyczną A. Wkład może pracować zarówno jako wyciąg, jak i pochłaniacz. W tym urządzeniu w trybie pochłaniacza możesz zastosować filtry węglowe. Ich wymiana oraz montaż są bardzo łatwe, wykonasz je samodzielnie. Przewidziane w urządzeniu filtry aluminiowe wielokrotnego użytku, są bardzo trwałe i praktyczne, możesz je myć ręcznie lub w zmywarce.

Opis

Klasa energetyczna:
A
Poziom hałasu [dB]:
69
Wydajność przepływu dynamicznego:
30
Natężenie przepływu powietrza [m3/h]:
640
Sterowanie:
Dotykowe (elektroniczne)
Zakres prędkości:
4
Oświetlenie:
LED - płynna regulacja barwy światła

Filtry

Filtr przeciwtłuszczowy:
aluminiowy
Filtr węglowy:
opcjonalnie 1 szt. FK385x170

Wymiary

Głębokość:
29 cm
Szerokość:
55 cm
Wysokość maksymalna:
26,7 cm
Wysokość minimalna:
26,7 cm
Średnica wylotu:
15 cm
chat Komentarze (0)
Opinie
(0)

Rekomendowane akcesoria