





Infolinia: +48 16 670 01 11 +48 500 266 655
E-mail: biuro@vdbpolska.pl
Inteligentne sterowanie C2H
Innowacje i najnowsze zdobyczne technologii, tak w skrócie można podsumować naszą płytę IP 60. Płytę indukcyjną do zabudowy wyposażyliśmy w nowatorski system bezprzewodowego sterowania okapem.
Przyjazna w obsłudze, wygodna, nowatorska i bezpieczna - projektując płytę indukcyjną do zabudowy IP 60.01 Black C2H, postawiliśmy na najnowsze technologie. Urządzenie wykonaliśmy z materiałów najwyższej klasy – podzespołów elektronicznych oraz hartowanego szkła.
Doskonale wiemy, że w kuchni liczy się czystość i komfort pracy. Dlatego płytę wykonaliśmy w technice bezramkowej, co ułatwia utrzymanie jej w czystości, oraz wyposażyliśmy ją w najnowsze zdobycze technologiczne. IP 60 posiada nowatorski system connect 2H automatycznego bezprzewodowe sterowania okapem z poziomu płyty indukcyjnej. Płyta posiada cztery pola grzejne o łącznej mocy 7400 W. Dzięki zastosowaniu funkcji Flex Zone możesz łączyć pola i kłaść na nich większe garnki, patelnie lub brytfanny. Każde pole wyposażyliśmy w funkcję Booster, aby przyspieszyć proces gotowania. Dużym ułatwieniem jest Timer, który umożliwia zaprogramowanie wyłączenia poszczególnych pół grzewczych. Dzięki temu gotowanie i przygotowywanie posiłków będzie jeszcze wygodniejsze. Na uwagę zasługują kompaktowe wymiary urządzenia, które sprawią, że płytę będzie można łatwo zaaranżować w każdym wnętrzu.
IP 60 jest bardzo łatwa w montażu i sprawdzi się praktycznie w każdym rodzaju blatu kuchennego. Płytę możesz zamontować na dwa sposoby: na blacie lub na równo z blatem.
Opis
Filtry
Wymiary
Rekomendowane akcesoria