Płyta indukcyjna IP 60.01 BL H2H w kolorze czarnym

1 699,00 zł

Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 h
Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 h

Inteligentne sterowanie C2H

Innowacje i najnowsze zdobyczne technologii, tak w skrócie można podsumować naszą płytę IP 60.  Płytę indukcyjną do zabudowy wyposażyliśmy w nowatorski system bezprzewodowego sterowania okapem.

Darmowa dostawa 

w 42 godziny Darmowa dostawa w 42 godziny
Darmowa wymiana 

Nawet do 30 dni Darmowa wymiana Nawet do 30 dni
Gwarancja producenta 

24 miesiące Gwarancja producenta 24 miesiące
Polska jakość 

Rodzinna firma Polska jakość Rodzinna firma

Przyjazna w obsłudze, wygodna, nowatorska i bezpieczna - projektując płytę indukcyjną do zabudowy IP 60.01 Black C2H, postawiliśmy na najnowsze technologie. Urządzenie wykonaliśmy z materiałów najwyższej klasy – podzespołów elektronicznych oraz hartowanego szkła.

Doskonale wiemy, że w kuchni liczy się czystość i komfort pracy. Dlatego płytę wykonaliśmy w technice bezramkowej, co ułatwia utrzymanie jej w czystości, oraz wyposażyliśmy ją w najnowsze zdobycze technologiczne. IP 60 posiada nowatorski system connect 2H automatycznego bezprzewodowe sterowania okapem z poziomu płyty indukcyjnej. Płyta posiada cztery pola grzejne o łącznej mocy 7400 W. Dzięki zastosowaniu funkcji Flex Zone możesz łączyć pola i kłaść na nich większe garnki, patelnie lub brytfanny. Każde pole wyposażyliśmy w funkcję Booster, aby przyspieszyć proces gotowania. Dużym ułatwieniem jest Timer, który umożliwia zaprogramowanie wyłączenia poszczególnych pół grzewczych. Dzięki temu gotowanie i przygotowywanie posiłków będzie jeszcze wygodniejsze. Na uwagę zasługują kompaktowe wymiary urządzenia, które sprawią, że płytę będzie można łatwo zaaranżować w każdym wnętrzu.

IP 60 jest bardzo łatwa w montażu i sprawdzi się praktycznie w każdym rodzaju blatu kuchennego. Płytę możesz zamontować na dwa sposoby: na blacie lub na równo z blatem.

Opis

Rodzaj płyty:
Indukcyjna
Wymiary (SxG) [cm]:
59x52
Wykonanie płyty grzewczej:
bezramkowa
Kolor płyty grzewczej:
czarna
Moc przyłączeniowa [W]:
7200
Sterowanie płyty grzewczej:
dotykowe
Liczba pól grzewczych:
4
Funkcje:
C2H - connect 2H
funkcja Booster
funkcja FLEX ZONE
timer
Bezpieczeństwo użytkowania:
blokada rodzicielska
wskażnik ciepła resztkowego
Napięcie zasilania [V]:
220-230/400 2N

Filtry

Wymiary

Głębokość:
52 cm
Szerokość:
59 cm
chat Komentarze (0)
Opinie
(0)

Rekomendowane akcesoria